Darknight   
O nasO stronieO filmieNasze filmyEkipaArtykułyDownloadLinki
Ekipa

Wojciech Kowalski (Pyda, Kowal)

 

Młody ambitny człowiek dobrze znający się na współczesnym kinie, pisze scenariusze zajmuje się między innymi reżyserią.
Nienawidzi komercyjnych filmów, z każdym napisanym w scenariuszu wątkiem stara się wnieść coś mądrego do filmu. Uwielbia ostrego rocka, wind-surfing, łucznictwo, fantastykę, RPG’i, makiety i bitewniaki. Lubi filozofię.


Ulubione gatunki (filmu)

    „hmmm, nie ma złych gatunków, dobrze zrobiony, każdy miło się ogląda”

Zdanie na temat wszelkich, produkcji filmowych:

   „Scenografia, kostiumy, nie ma rzeczy niemożliwych, najgorzej jest z aktorami, czasem lepiej zrobić coś krótkiego, a dobrze zrobionego.  ”

email: pyda18@o2.pl

 

Wojciech Walczyszyn (Wallec)

 

Wspaniały operator,  świetnie zna się na komputerach i całej elektronicznej stronie produkcji. Swoimi błyskotliwymi pomysłami dużo wprowadza do fabuły filmu. Świetnie zna się na muzyce filmowej, bardzo pracowity w branży filmowej.  Siedzi przed komputerem całymi dniami i myśli co tu jeszcze usprawnić i dopisać.
Uwielbia komputer, całą technikę, wymysły na temat techniki przyszłości, czytać i pisać książki. Nienawidzi komercyjnych filmów, źle zrobionych ujęć i montaży. Słucha Linkin Parka, Green Daya, Nightwisha i muzyki filmowej.

Ulubione gatunki:

(kryminały, komedia i wszelkie inne DOBRZE zrobione filmy) 

Zdanie na temat wszelkich, produkcji filmowych:

„Operator, reżyser i aktorzy. Bez nich filmu by nie było.”

email: wwalczyszyn@o2.pl

 

Marcin Sus (Susu)

 

Interesuje się fantastyką- literaturą, grami (Zarówno komputerowymi jak i karcianymi czy "kartkowymi") uwielbia Sapkowskiego. Zwolennik opisowych systemów RPG. Interesuje się ponadto łucznictwem. Uwielmbia Heavy metal, ale też zespół typu myslovitz czy Farben Lehre.
Ulubione to Hunter, System Of A Down, Myslovitz, Coma. Uwielbia aktorstwo i wszystko co z tym związane. Pisze wiersze choć jest ścisłowcem.
 

Ulubione gatunki:

(Fantasy, dobre dramaty (typu "I am Sam" albo "Od drzwi do drzwi"), ale tez science fiction i komedie. Jest zwolennikiem wszystkich filmów z Johnym Deppem)
 

Zdanie na temat wszelkich, produkcji filmowych:

"Najważniejsze to zapał i dobry pomysł. Improwizacja jest królową komedii. Kostiumy, scenografia i wszystko inne nieważne. Grunt by dobrze się bawić i robić to na co pozwalają nam możliwości."

email: auriel@wp.pl